Blog

مهم ترین راه های شناسایی خرید یخچال فریزر چیست؟

by یخچال فریزر in جولای 15, 2019

مهم ترین راه های شناسایی خرید یخچال فریز چیست؟

در خرید یخچال فریزر این باورغلط  که هرچقدر بیشتر خرج کنید، محصول بهتری خریداری خواهید کرد را کنار بگذارید. در خرید یخچال فریزر باید به آن توجه کنید که محصولی که تهیه می‌کنید متناسب با نیاز شما باشد.

برای مثال اگر گران‌ ترین یخچال فریزر را تهیه کنید اما برای فضای آشپزخانه شما مناسب نباشد، بدون استفاده خواهد بود و یا یک یخچال فریزر هوشمند شاید برای بسیاری از افراد مسن کاربردی نداشته باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا نکته های مهم برای خرید یخچال فریز را باهم مرور کنیم:

مهم ترین راه های شناسایی خرید یخچال فریز چیست؟

مهم ترین راه های شناسایی خرید یخچال فریز چیست؟

ابعاد یخچال فریز

در ابتدا در نظر داشته باشید که دقیقا چقدر فضا برای قرار دادن یخچال فریزر خود در آشپزخانه در اختیار دارید. توجه داشته باشید که یخچال فریزرها تک سایز نیستند. پس اول از همه سایز بگیرید بعد اقدام به خرید کنید.

فضای داخلی یخچال فریزر

فضا داخلی یخچال‌ها را عموما با واحد فوت  اندازه ‌گیری می‌کنند. یخچال‌ها می‌ توانند از ۲ تا ۴۲ فوت مکعب فضا برای ذخیره‌ی مواد غذایی در اختیار خریدار قرار دهند. شما با توجه به تعداد افراد خانواده و نحوه استفاده از آن می توانید اندازه فضای داخلی یخچال فریزر خود را مشخص کنید.
لازم است بدانید عدد فوت مکعب دقیقا برابر با فضای داخل یخچال نیست و معمولا به دلیل استفاده از موارد مختلف مانند طبقه‌ها و کشوها، فضای کمتری نسبت به عدد عنوان‌شده در اختیار کاربر قرار خواهد داشت. 

ورودی آشپزخانه

قبل از خرید، اگر آشپزخانه ‌ی شما در دارد و به ‌اصطلاح اوپن نیست، بهتر است چهارچوب آن را اندازه‌ گیری کنید و ابعاد را به همراه داشته باشید تا در انتخاب خود مد نظر قرار دهید. این‌ که تمام سختی‌ های خرید و حمل‌ و نقل یخچال را تحمل کنید و در نهایت متوجه شوید که نمی ‌توانید یخچال جدید خود را وارد آشپزخانه کنید بسیار ناخوشایند است.

 

نحوه استفاده از یخچال فریزر

در این مورد بسیار دقت کنید . اگر عادت به ذخیره‌ی مواد غذایی ندارید، یخچال بزرگ تنها جای بیشتری در آشپزخانه‌ی شما اشغال می‌کند و مصرف برق شما را بالا می‌برد. سبک زندگی شما در انتخاب یخچال مناسب بسیار حائز اهمیت است. شما می توانید بر اساس میزان خرید روزانه یا هفتگی اندازه یخچال خود را تعیین کنید. مثلا اگر خیلی از نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنید، محل‌های قرارگیری بطری‌ها را بررسی کنید که از ظرفیت کافی برخوردار باشند.

انواع یخچال فریزر

یخچال فریزر عمیق و مستقل
یخچال فریزر یکپارچه با پیشخوان
یخچال با فریزر پایین
یخچال با فریزر بالا
یخچال با فریزر پایین به سبک فرانسوی
ساید بای ساید
یخچال فریزر دو قلو
سردکن‌های کامپکت
سردکننده‌های ستونی

 

همچنین اگر شما نیز تولید کننده یا فروشنده یخچال فریزر هستید و در این حوزه کار میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

اگر در حوزه دیگری کار میکنید ما سایت در حوزه تخصصی کار شما داریم، که در آنجا قرار بگیرید در این مورد هم با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما

Leave a Reply